Odzyskaj prowizję za kredyt gotówkowy

  Odzyskaj prowizję za wcześniej spłacony kredyt!

  Nie każdy ma tą świadomość, że jeśli udało mu się spłacić zobowiązanie wcześniej to przysługuje mu zwrot prowizji, którą pobrała instytucja finansowa.

  🧐 Jak to w ogóle możliwe? We wrześniu 2019 roku TSUE (Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej) wydał wyrok, że klientom przysługuje prawo do wcześniejszej spłaty i dzięki temu uzyska obniżenie wszystkich kosztów około kredytowych.

  Ten wyrok dotyczy klientów, którzy wzięli kredyt gotówkowy, ratalny, samochodowy czy konsolidacyjny na kwotę max 255.500 zł po 18.12.2011 roku i od momentu wcześniejszej spłaty mamy 6 lat na to, aby ubiegać się o zwrot prowizji.

  Wysokość prowizji jest wprost proporcjonalna do niewykorzystanego okresu umowy kredytowej.

  Jak to wygląda w praktyce – kredyt gotówkowy na 6 lat, 25 tysięcy, wzięty w 2018 roku z prowizją 2000 zł został spłacony dziś, czyli w połowie okresu kredytowania więc przysługuje zwrot połowy prowizji w wysokości 1000 zł.

  Jeśli Twój kredyt nadal trwa, chcesz odzyskać prowizję, a nie masz środków na wcześniejszą spłatę wystarczy, że go zrefinansujesz. Nie dość, że odzyskasz prowizję to jest jeszcze szansa, że refinans pozwoli uzyskać lepsze warunki, co może skutkować np. niższą ratą.

  Chcesz sprawdzić ile prowizji możesz odzyskać i ile pieniędzy zaoszczędzisz na lepszych warunkach kredytu? Skontaktuj się za pomocą formularza kontaktowego i bezpłatnie sprawdź ile pieniędzy dostaniesz!